Новини та акції

Акція на КупиСкидку

Не втрачаємо таку можливість, зробити те що  робимо зазвичай, лише в два рази дешевше!!!Чекаемо Вас)))

Шукайте нас в соц мережах

Ми в Vkontakte и Facebook

Відбілювання зубів

Білосніжна  посмішка лише за 15 хвилин.

Відбілювання зубів

В чому секрет голівудської білосніжної посмішки?

Ще півроку тому процедуру відбілювання зубів в нашій країні можливо було провести лише в стоматологічних кабінетах. В США і Європі відбілити зуби можливо в аеропорті, торгівельному центрі або в салоні краси і не обов'язково для цього звертатися до дантиста, тому що:

2
  1. Процедура відбілювання не є медичною (а європейці і американці дуже педантично ставляться до свого здоров'я);
  2. Це значно дешевше, чим у стоматолога (Ви не сплачуєте час кваліфікованого лікаря,Ви сплачуєте безпосередню вартість процедури). 

Сьогодні процедура відбілювання зубів доступна і нам в будь-якому салоні краси. Ви можете відбілити зуби, очікуючи виліт свого рейсу в аеропорті або при відвідуванні торгівельного центру до, під час чи після експрес-манікюру.  

Існую багато факторів, які впливають на колір Ваших зубів. Такі продукти як кава, чай, червоне вино і навіть апельсиновий сік повільно, але вірно проникають в пори емалі та роблять зуби жовтими.

Відбілювання зубів є однією з найпростіших косметичних процедур. На поверхню зубів наноситься гель, в склад якого входить перборат натрію і не міститься пероксид водню або карбамід пероксиду, які заборонені для використання для відбілювання зубів у Євросоюзі з 2011 року. Під дією світлодіодної лампи, яка випромінює холодне синє світло з довжиною хвилі 460-470 нанометрів активується гель і прискорюється процес відбілювання. Під час відбілювання атомарний кисень проникає в мікропори емалі та розщеплює забруднення.

Варто відмітити, що косметичне відбілювання зубів не зробить зуби яскраво-білими. Воно їх зробить білішими.

Більшість клієнтів отримають вражаючі результати, в той же час як дехто, матиме менш вражаючий результат. Але 99% залишаться задоволеними.

Більш детальніше на нашому спеціальному сайті: www.expresswhite.com.ua