Новини та акції

Акція на КупиСкидку

Не втрачаємо таку можливість, зробити те що  робимо зазвичай, лише в два рази дешевше!!!Чекаемо Вас)))

Шукайте нас в соц мережах

Ми в Vkontakte и Facebook

Відбілювання зубів

Білосніжна  посмішка лише за 15 хвилин.

Інноваційна ультразвукова технологія

Ринок естетичних послуг швидко розвивається і продовжує розширюватися з появою нових технологій і продуктів в області епіляції, лікування проблем шкіри і формування контурів тіла. Підтвердженням цієї тенденції є широке поширення так званих Мед Спа, які пропонують останні новинки в області естетичної медицини. 

Епіляція - одна з найпопулярніших процедур естетичної медицини, яку роблять косметологи в Мед Спа  клініках і салонах краси. Епіляцію роблять також дерматологи, лікарі-терапевти, сімейні лікарі і гінекологи. Крім того, зменшився попит на креми-депілятори, які використовуються споконвіку, приносять лише короткостроковий результат, мають неприємний запах та подразнюють шкіру. Воскова депіляція також має довгу історію. Це швидкий і недорогий метод, болючий і такий, що дає короткострокові результати. Необхідна довжина волосся для цього методу - 7мм. Електроепіляція також болюча, трудомістка, вимагає декілька процедур і може залишити шрами, проте, з більш довгостроковими результатами. 

Лазерні і світлові методи 

Лазерна епіляція була дозволена в 1995 році Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA). За часом процедура займає від декількох хвилин до декількох годин залежно від оброблюваної зони, і зазвичай потрібен курс процедур. Епіляція стала найпопулярнішою естетичною процедурою. 

За останні декілька років конкуренція серед виробників устаткування для лазерної епіляції призвела до технологічних поліпшень і удосконалень, які зробили процедури легшими, швидшими та ефективнішими. Оскільки попит на епіляцію росте, виробники розробляють універсальні лазери і світлові технології, які можуть бути використані практично на усіх типах шкіри. Остання розробка в області світлових технологій - фотоепіляція (IPL) широкого спектру. IPL відрізняється від лазерів тим, що це не одинична послідовна хвиля. Перевага цієї технології полягає у наступному: енергія поширюється по більшій поверхні і може бути використана для перманентного видалення волосся з менш інтенсивним потоком світла на відміну від лазера. Фотоепіляція більш безпечна для прилеглої шкіри і може бути застосовна на чутливих ділянках шкіри. Світло червоного спектру руйнує меланін у волоссі, тоді як світло жовтого спектру проникає  до епідермісу і руйнує кровопостачання волосяного фолікулу. Ця процедура не вимагає охолоджувальних гелів. 

Переваги і недоліки фото - та лазерної епіляцій

Принцип дії лазерів та інших світлових технологій заснований на термічному руйнуванні меланіну у волоссі і прилеглих до волосяного фолікулу клітинах, що містять меланін (меланоцит). Світло, що поглинається меланіном, нагріває і руйнує меланоцит, який у свою чергу руйнує волосяний фолікул. Таким чином, фотоепіляція ефективна на темному волоссі і світлій шкірі. Проте, на клієнтах з підвищеним вмістом меланіну в шкірі, включаючи загорілих і смаглявих людей, людей з країн Африки і Азії, фото - або лазерна епіляція меньш ефективні, чим для клієнтів зі світлішою шкірою. На загорілій шкірі дії світла також піддається меланін, що знаходиться в шкірі, в деяких невдалих випадках у клієнтів спостерігалося подразнення, шкіра покривалася плямами. Схожі реакції спостерігалися у клієнтів зі світлим (білим, сивим, рудим) волоссям. Тому під час процедур рекомендується використати додаткове охолодження або наносити спеціальний охолоджувальний гель, щоб захистити прилеглу шкіру від перегріву. Також клієнти не повинні знаходитися на сонці до і після процедур, щоб уникнути побічних реакцій. 

Мед Спа широко використовують лазерну епіляцію, але процедури можуть проводитися тільки висококваліфікованими лікарями. При неправильному застосуванні, лазер може залишити сліди і шрами на шкірі. Клієнт повинен переконатися, що у центру є ліцензія і у лікаря, який проводить процедуру, є необхідна кваліфікація. І хоча ризик ускладнення невеликий при дотриманні усіх запобіжних заходів, все одно до фахівців приходить багато клієнтів з опіками, шрамами, підвищеним ростом волосся на прилеглих зонах, зміною пігменту шкіри. Це трапляється при неправильному застосуванні лазера, лікуванні не відповідних кандидатів - людей з темною або загорілою шкірою або світлим волоссям. 

Нове покоління апаратів для епіляції використовує ультразвук 

Використання ультразвуку - це технологічний прорив в області естетичної медицини, зокрема для формування контура тіла, омолоджування шкіри і епіляції.

Applisonix, ізраїльське відкрите акціонерне товариство, розробило апарат для епіляції на базі ультразвуку. Це підтверджує репутацію ізраїльських компаній в розробці і просуванні новаторських рішень в області косметології і естетичної медицини. Ізраїль - світовий лідер у виробництві медичних лазерів. 

Нещодавно Applisonix провів клінічні дослідження, які показали, що ріст волосся після першої процедури на оброблюваній зоні скоротився на 38 %.За словами професора Кассуто, (Мілан, Італія) за отриманими результатами ця технологія порівнюється із самими провідними  лазерними і світловими технологіями. 

Ультразвукова епіляція має ряд конкурентних переваг перед лазерною і фотоепіляцією. Вона безпечніша, безболісна і без побічних ефектів. Вона може бути застосовна на волоссі і шкірі будь-якого пігменту і на будь-яких ділянках тіла. Технологія Applisonix використовує унікальні характеристики волосся і шкіри та використовує волосяний стержень як провідника ультразвукової хвилі. Спеціально розроблена ультразвукова насадка проводить акустичну енергію через волосяний стержень прямо у волосяний фолікул, перетворюючи ультразвук в тепло. В результаті, фолікул нагрівається під температурою вище за норму, що призводить до його довгострокового руйнування. Оскільки ультразвуковий імпульс спрямовується безпосередньо через стержень волосини, прилегла шкіра не піддається тепловій дії. 

Ця інноваційна технологія від компанії Applisonix, відома як IMPRESA (швидка, точна та селективна акустика), стала провідною технологією в епіляції, як для професійного, так і для побутового використання. 

IMPRESA - це інноваційна технологія на перенасиченому ринку епіляції. За допомогою цієї технології професіонали отримують конкурентні переваги, пропонуючи своїм клієнтам безпечнішу, безболісну процедуру для волосся і шкіри будь-якого пігменту, доступнішу за цінами, на відміну від лазерної епіляції, менш витратну за часом, на відміну від електроепіляції. Результати ультразвукової епіляції - довгострокові, в порівнянні з кремами-депіляторами, восковою депіляцією, які все одно використовуються у більшості клініках і центрах. 

В 2008 році технологія IMPRESA отримала нагороду Frost&Sullivan за інноваційні розробки в області епіляції 

Selectif Pro - перша система, яка працює за технологією IMRESA, початок виробництва якої розпочався у 2009 році. Selectif Pro застосовується на чутливих і  важкодоступних ділянках. Він може служити незамінним доповненням до існуючих методів епіляції, видаляючи волосся усіх кольорів в таких чутливих зонах як,  брови, вуха,пахви, лінія бікіні, попит на проведення процедур в таких ділянках складає 40 % від загального попиту на процедури. Щоб почати роботу на цьому апараті, потрібно мінімальне за часом навчання. 

Для професіоналів Selectif Pro - це нові можливості, додатковий прибуток та переваги, оскільки це  доступний, безпечний, простий в експлуатації апарат. Доступна ціна дає швидке повернення витрачених коштів. Selectif Pro відповідає європейським стандартам якості (CE Mark), що дозволяє продавати апарат в усій Європі.