Новини та акції

Акція на КупиСкидку

Не втрачаємо таку можливість, зробити те що  робимо зазвичай, лише в два рази дешевше!!!Чекаемо Вас)))

Шукайте нас в соц мережах

Ми в Vkontakte и Facebook

Відбілювання зубів

Білосніжна  посмішка лише за 15 хвилин.

Гель-лак Shellac

Гель-лак Шелак (Shellac)

Гель лак Shellac - це абсолютно нове гібридне покриття для нігтів, яке увібрало в себе усі найкращі якості сучасного гелю для зміцнення і нарощування нігтів і найпрофесійнішого лаку який має усі кращі властивості - простоту накладення, яскравий блиск і надзвичайне багатство кольору.

Цей прекрасний гібрид гелю і лаку був розроблений компанією CND відповідно до побажань клієнтів і майстрів практично зі всього світу. Можна сміливо стверджувати, що Шелак став справжнім симбіозом відкриттів у сфері моделювання, нарощування і корекції нігтів. 

Також важливим є той факт, що Shellac - це перший лак-гібрид у сфері моделювання і нарощування нігтів, якість якого була підтверджена як в результаті тестування, так і науково.

Формула розчинників, полімерів і мономерів, присутня в лаку-гібриді Шелак робиться за запатентованою технологією і забезпечує дійсно дивовижні характеристики: 

  • простота нанесення лаку на нігтьову пластинку;
  • простота і швидкість зняття (видалення) матеріалу;
  • лак-гібрид має стійкість і міцність, яку можна порівняти тільки з гелем.

Окрім цього гель-лак Шелак не викликає алергію, а навпаки, є прекрасним зміцнюючим засобом що дозволяє натуральним нігтям придбати міцність і здоров'я. 

Давайте розглянемо детальніше розроблену концепцію покриттів гель-лаку Шелак:

Просте нанесення гель-лаку Shellac на нігтьову пластинку. Сам Шелак наноситься на нігтьову пластину пензликом як звичайний лак для нігтів, а не як гель з баночки. До того ж самі нігті не вимагають ніякої попередньої підготовки для нанесення, наприклад, запилювання що унеможливлює травмування нігтя. Також на відміну від гелю, гібрид лаку Шелак сушиться під ультрафіолетовою лампою полімеризуючись, що дозволяє уникнути проблеми змащеного покриття, оскільки сам процес висихання триває всього пару хвилин. Також слід звернути увагу на той факт, що нігті з Шелаком не обтяжуються як при моделюванні, виглядають дуже красиво і ефектно, а також дуже легкі (як під лаком).

Гель лак Шелак має ідеальну стійкість. Гібрид лаку і гелю Шелак не втрачає блиск, не відшаровується і не скачується, а також, що дуже важливо, на його поверхні не з'являються подряпини. Для манікюру і педикюру це покриття ідеальне оскільки на нігтях Шелак тримається як мінімум два тижні, що досить зручно в період відпусток. Як вже було сказано вище, Шелак надає натуральним нігтям міцність і гнучкість. Забудьте про проблеми з нігтями якщо у вас тонкі і ламкі нігті - Шелак надасть вашим нігтям жорсткість і гнучкість. Забудьте про тріщини - Shellac надійним тонким шаром зміцнить і захистить нігтьову пластину.

Швидке зняття гель лаку Shellac. Шелак на відміну від звичайного нарощування гелю, знімається за допомогою спеціальної рідини практично за 10 хвилин, як лак, а не як покриття гелю. Цей препарат не ушкоджує натуральні нігті і не вимагає перерви в носінні.  

На сьогодні гель лак Шелак має 12 прекрасних відтінків від насиченого червоного і тону "темний шоколад" до прозоро перламутрових тонів і тілесних кольорів.

Нове гібридне покриття Shellac - це прекрасний манікюр, який зберігає свій блиск, колір, цілісність і ідеальний вид на 14 днів. 

Покриття наноситься як лак, а не гель, прекрасно виглядає на нігтях, зміцнює натуральні нігті і знімається в лічені хвилини.