Новини та акції

Акція на КупиСкидку

Не втрачаємо таку можливість, зробити те що  робимо зазвичай, лише в два рази дешевше!!!Чекаемо Вас)))

Шукайте нас в соц мережах

Ми в Vkontakte и Facebook

Відбілювання зубів

Білосніжна  посмішка лише за 15 хвилин.

Як підготуватись до процедури лазерної епіляції

Видалення небажаного волосся на обличчі і тілі за допомогою лазера - одна з найбільш затребуваних технологій, застосовуваних у сучасній косметології. Якісно виконана лазерна епіляція дозволить забути про одну з найбільш насущних жіночих проблем: процедура позбавить від небажаного волосяного покриву практично на будь-яких ділянках обличчя і тіла. Видалення волосся лазером не травмує шкірні покриви, не залишає неестетичних рубців, а також вважається найбільш високоефективною та безпечною мірою (в тому випадку, якщо у вас немає явних протипоказань). У той же час, лазерна епіляція вимагає певної попередньої підготовки, починати яку слід за два тижні до сеансу.

2771bec05ed42494444eb11f5f3964b7

Ми рекомендуємо своїм пацієнткам дотримуватися такої схеми підготовки до епіляції лазером. За 2 тижні до сеансу лазерної епіляції: 

• Якщо вас можна зарахувати до числа прихильниць гарної засмаги, на час доведеться забути як про прямих сонячних променях, так і про відвідування солярію. 

• Не варто користуватися в цей період також і засобами для засмаги. 

• Необхідно припинити прийом деяких лікарських засобів, зокрема, антибіотиків тетрациклінового ряду (тетрациклін, тераміцин, біоміцин). 

• Ні в якому разі не варто освітлювати волосся в зоні планованої лазерної епіляції менш ніж за 2 тижні до сеансу, оскільки в іншому випадку на рівномірний вплив на волосяні цибулини можна не розраховувати. 

• Протипоказані в підготовчий період також і хімічні пілінги. 

 За кілька днів до процедури. Приблизно за 3 дні до планованого сеансу відмовтеся від косметичних засобів, у складі яких міститься спирт (лосьйони, спиртовмісні дезодоранти та ін.) Це дозволить уникнути роздратування і опіків. Зверніть увагу: користуватися кремами-епілятора перед лазерною епіляцією не можна, не варто також вдаватися до шугаринга та іншим подібним методам - скористайтеся звичайним бритвеним верстатом.

Безпосередньо перед сеансом шкіру в районі видалення волосся необхідно ретельно очистити від всіх косметичних засобів: кремів, лосьйонів, антиперспірантів, інакше вони можуть серйозно нашкодити. 

В день здійснення лазерної епіляції ретельно збрийте волосся в тих місцях, які будуть піддані обробці лазером. Їх довжина над поверхнею шкіри повинна варіювати в межах до 1-2 мм. Інакше є ризик отримати опіки. 

А що якщо може бути боляче? Деякі люди, з особливо чутливою шкірою тіла, можуть відчувати больові відчуття від лазерних маніпуляцій, незважаючи на те, що в Студії естетики "НАОМИ" застосовується діодний лазер з охолоджувальною насадкою, що знімає біль і подразнення в процесі епіляції. У цьому випадку майстер обов'язково порадить вам ефективне знеболюючий засіб, з охолоджуючими і протизапальними компонентами. 

Реакція на процедуру. Невелике почервоніння і набряк шкірного покриву, слабкі поколювання і печіння обробленої шкіри, мінімальне роздратування - все це нормальна реакція на епіляцію лазером. Неприємна симптоматика залежить від тривалості, площі та ділянки проведеної епіляції, дискомфорт зменшується вже через пару-трійку годин після процедури.