Новини та акції

Акція на КупиСкидку

Не втрачаємо таку можливість, зробити те що  робимо зазвичай, лише в два рази дешевше!!!Чекаемо Вас)))

Шукайте нас в соц мережах

Ми в Vkontakte и Facebook

Відбілювання зубів

Білосніжна  посмішка лише за 15 хвилин.

Космецевтика Оxygen Botanicals

Оxygen комплекс

Канадський концерн Cosmetics Manufacturers Inc. (CMI) вже більше 25 років успішно розробляє та виготовляє препарати для догляду за шкірою обличчя та тіла, засоби для догляду за волоссям, декоративну лікувальну косметику, харчові добавки та фармацевтичну продукцію.

Cmi™ - Оxygen комплекс - це унікальна ліпосомальна структура (катезома), здатна доставити молекулярний кисень в різні шари шкіри. Кисень у складі цього комплексу допомагає шкірі залишатися здоровою, красивою і уповільнює процеси старіння.

Катезоми проникають у верхні шари епідермісу та депонуються там. Розкриття катезом відбувається поступово, протягом 3-4 годин після нанесення крему. Це сприяє підтримці достатнього постійного рівня кисню.

Поки що жодна лабораторія в світі не змогла запропонувати настільки природну та ефективну систему доставки молекулярного кисню в клітини шкіри. Поряд із створенням власних препаратів концерн розробляє та впроваджує багато продуктів для косметичних і фармацевтичних компаній. Одна з останніх розробок CMI — біоінженерна технологія стабілізації молекулярного кисню в емульсіях і сироватках - лягла в основу створення Cmi™- Oxygen комплексу та професійної кисневої космецевтики нового покоління OXYGEN Botanicals™.

Продукти, вироблені CMI, відповідають високим вимогам міжнародних стандартів якості і мають власні реєстраційні номери (DIN).  Oxygen комплекс — унікальна катезомна структура, що складається з екстракту японського зеленого чаю, насиченого чистим, отриманим нехімічним шляхом киснем, карнітину і коензиму Q 10, сполучених в ліпосомальну оболонку, компліментарну структурі шкіри. 

Екстракт зеленого чаю є потужним антиоксидантом, що запобігає перекисне окиснення в клітинах та міжклітинних структурах; зменшує запалення, має бактерицидну і протипухлинну дію, захищає від дії УФ - променів.

Карнітин приймає активну участь у біохімічних процесах здобуття енергії із жирів.

Коензим Q10, є одним з найактивніших компонентів дихального ланцюга мітохондрій, абсолютно необхідний для життєдіяльності клітин. Коензим Q10 - унікальний антиоксидант, що має здатність не тільки дезактивувати вільні радикали, але і відновлювати активність інших антиоксидантів, зокрема, вітаміну Е.