Новини та акції

Акція на КупиСкидку

Не втрачаємо таку можливість, зробити те що  робимо зазвичай, лише в два рази дешевше!!!Чекаемо Вас)))

Шукайте нас в соц мережах

Ми в Vkontakte и Facebook

Відбілювання зубів

Білосніжна  посмішка лише за 15 хвилин.

Масаж

Масаж є однією з найдавніших методик оздоровлення. Перш за все, масаж - це дотик, який, як з'ясувалося, приносить не тільки приємні відчуття, але й зміцнює здоров'я. Правильно підібрана техніка масажу вирішить  проблеми зі здоров'ям і красою: зніме біль у м'язах, допоможе вилікувати остеохондроз, усуне зморшки, крім цього масаж чудово діє на шкіру, на сухожилля, суглоби та зв'язки, на лімфатичну, нервову і кровоносну системи, видільну функцію, метаболізм.

Масаж крім цього здавна вважається класичним методом боротьби зі стресом та поганим настроєм. Залежно від цілей і методів впливу на проблемні  ділянки, існує багато типів масажу: лікувальний,загальний, спортивний,косметичний, антицелюлітний, апаратний, медовий і так далі. Не сумнівайтеся, відвідування масажного кабінету, зробить вас набагато щасливішим!

Косметичний масаж

массаж Киев

З 25-30 років шкіра стає менш еластичною, порушується її природний баланс, погіршується колір і овал обличчя. Масаж - одна з ефективних косметичних процедур, що запобігають старінню шкіри. М'язи обличчя, як і м'язи тіла, без систематичних вправ атрофуються, стають млявими, м'якими, шкіра відвисає, з'являються складки, зморшки. Результатом масажу обличчя і шиї є підвищення тонусу м'язів, поліпшення їх фізичного стану. Масаж знімає надмірну напругу лицьових м'язів, врівноважує баланс шкіри, сприяє виведенню токсинів, розгладжує зморшки, знімає набряклість шкіри. Масаж надає різнобічний вплив не тільки на шкіру, м'язи обличчя і шиї, а й на весь організм. Імпульси, що посилаються за допомогою масажу, досягаючи кори головного мозку, сприятливо діють на центральну нервову систему. У результаті масажу на шкірі з'являється почервоніння, температура шкіри підвищується, прискорюються і поліпшуються крово-і лімфообіг, газообмін, живлення і обмінні процеси в шкірі та прилеглих  м'яких тканинах.


Ціни на масаж:

Вид масажу

Тривалість,хв.

 

Ціна

Класичний загальнооздоровчий масаж

(все тіло)

90

300

Шийний відділ

25

70

Спина

45

150

Масаж грудного відділу

25

70

Масаж рук (плече, передпліччя)

30

60

Циркуляційний масаж (легкі ноги)

45

130

Косметичні масажі (шия,декольте,обличчя)

30

70