Новини та акції

Акція на КупиСкидку

Не втрачаємо таку можливість, зробити те що  робимо зазвичай, лише в два рази дешевше!!!Чекаемо Вас)))

Шукайте нас в соц мережах

Ми в Vkontakte и Facebook

Відбілювання зубів

Білосніжна  посмішка лише за 15 хвилин.

Нігтьовий сервіс

Манікюр походить  від  лат. «manus» - рука, і «cure» - догляд, що означає гігієнічну обробку з метою попередження та профілактики захворювань, пов'язаних зі шкірою рук і нігтів, з наданням гарного та естетичного вигляду рукам та нігтям.

Завдяки різновидам послуг, при консультації з майстром, ми обираємо найбільш ефективний метод обробки, і найменший ризик травмувань. Для класичного манікюру клієнт повинен попередити майстра про можливі захворювання (гіпертонія, варикоз, цукровий діабет, гепатит) так як ми працюємо з ріжучими інструментами та гарячими ванночками, за згодою клієнта ми можемо запропонувати європейський або апаратний метод, які відрізняються обробкою, але не менш ефективні, з допомогою якісних матеріалів відомих марок ( CREATIVE, ESSIE).

SPA процедури « Sanus per Aqua - здоров'я через воду», стверджували давні римляни.        Розвиток SPA-процедур в салонах став об'єктивною реальністю, це порівняно новий напрям в індустрії краси та здоров'я. Головним завданням SPA-процедур є створення комплексної оздоровчої програми, що дає змогу ефективно та за короткий термін вирішити основні проблеми того чи іншого клієнта.

Педикюр, походить від лат. «pes»-нога, curo»-догляд, спеціальний догляд за пальцями ніг ( видалення мозолів, полірування нігтів та інше). На ділянках ступні ніг найтовстіший епідерміс, тому в домашніх умовах можливо лише підтримувати зовнішній вигляд ніг, а основну роботу повинен виконувати висококваліфікований спеціаліст  з попередньою консультацією та підбором методу обробки та препаратів по типу шкіри.

Кваліфіковані майстри нашого салону пропонують спектр послуг, а саме: різні види та способи обробки кутикули, лікування із застосуванням різних засобів, ремонт та укріплення натуральних нігтів усіма можливими матеріалами, догляд за шкірою рук, за допомогою пілінгу, масок, парафінотерапії, кремів та масажів, а також різні види покриття нігтів лаками та SHELLAK. На сьогоднішній день до майстрів манікюру  висуваються великі вимоги  не тільки вміти обробляти кутикулу (різними методиками), але й знати усі захворювання шкіри та нігтів, порадити звернутися до лікаря і вчасно допомогти клієнту позбутися проблеми,правильно підібрати догляд по типу шкіри та будови нігтів, володіти навиками розпису і дизайну нігтів, зробити ремонт натуральної нігтьової пластини. І звичайно ж, салон краси не можливий без такої послуги як нарощування. 

Нарощування складається з двох етапів: 

  1. Подовження вільного краю нігтя.
  2. Моделювання нігтьової пластини.           

За допомогою гелів CNI  за трьохфазною системою, ми пропонуємо нарощування та укріплення нігтів, кольорові  дизайни, френч, акваріумний ефект. Саме за допомогою широкого асортименту гелів, ми моделюємо нігті на всі смаки та побажання наших клієнтів і  завдяки цій системі нігтьова пластина просто неперевершена.