Новини та акції

Акція на КупиСкидку

Не втрачаємо таку можливість, зробити те що  робимо зазвичай, лише в два рази дешевше!!!Чекаемо Вас)))

Шукайте нас в соц мережах

Ми в Vkontakte и Facebook

Відбілювання зубів

Білосніжна  посмішка лише за 15 хвилин.

Депіляція воском

Однією з найпоширеніших послуг у салонах краси є депіляція. І не дивно. 

Так  влаштований наш недосконалий світ: жінці просто не личить мати волохаті ніжки (і не тільки ніжки). На сьогоднішній день існує багато способів видалення небажаного волосся: гоління, електроепіляція різних видів, лазерна епіляція, фотоепіляція, шугарінг і, звичайно, воскова депіляція. Воскову депіляцію, або «Ваксінг» часто називають біоепіляцією. Це найдавніший спосіб видалення волосся за допомогою смоли, воску, або  цукру. 

Віск для депіляції є загальновизнаним лідером у справі видалення небажаного волосся. Результативність методу перевірена часом і поколіннями представниць слабкої статі, після процедури депіляції волосся виростають через 2-3 тижні. Більше того, відомі випадки, коли постійне використання воску протягом декількох років призводило до значного зменшення росту волосся. Суть методу надзвичайно проста: за допомогою адгезивного препарату (його роль виконує спеціальний віск) відбувається склеювання волосяного покрову, який потім видаляється. 

Процедуру з видалення небажаного волосся за допомогою воску можна проводити як вдома, так і в салонах краси. Причому відвідування салону з метою видалення волосся є кращим. Не тільки тому, що косметолог індивідуально підбере віск, і препарати, що використовуються в процедурі, залежно від типу шкіри і місця депіляції, це ще й набагато зручніше. 

Депіляція воском в салоні є повноцінною процедурою: підготовка шкіри, нанесення воску та видалення волосся, заключна обробка шкіри. 

Перед нанесенням воску шкіру необхідно обробити спеціальним засобом, який повністю очистить шкіру від косметичних засобів, шкірного сала і бруду. Погано очищена, жирна, сальна шкіра - погана адгезія воску, і, як наслідок, поганий результат. Тим паче,  багато спеціальних засобів мають у своєму складі антисептики (які необхідні для проведення процедури в таких делікатних зонах, як бікіні) а також знеболюючі компоненти. 

Після підготовки шкіри до процедури починається процес видалення волосся, а саме, нанесення воску. Перелік восків, які застосовуються для воскової депіляції, досить широкий. Воски низької температури, теплі і гарячі воски. З використанням паперових смужок і без. 

Гарячий віск найчастіше використовується для видалення волосся в найніжніших і чутливих зонах (бікіні, пахви). Гарячий віск містить у своєму складі натуральну смолу, бджолиний віск, парафін, натуральні полімерні добавки і різні компоненти, представлені рослинними екстрактами і маслами. Температура плавлення цього виду воску варіює в межах 45-47 градусів. 

Гарячий віск випускається в гранульованій формі, в дисках, в «таблетках», у формі брусків та великих брикетів. 

Для розігріву гарячого воску використовуються спеціальні нагрівачі. Розігрітий віск наноситься за допомогою шпателя на оброблювану поверхню і видаляється без використання гарячих смужок. Гарячий віск для епіляції місцево підвищує температуру шкіру під час процедури, у зв'язку з чим відкриваються пори і небажане волосся видаляються легко та безболісно. У той же час, висока робоча температура воску вимагає акуратності при проведенні процедури, тому що існує ризик опіку шкіри. Завдяки своїй консистенції і складу, гарячий віск захоплює навіть найкоротші волоски. Через деякий час (а в різних видів воску час застигання різний) віск охолоджується і перетворюється в пластичну плівку, яка потім видаляється різким рухом разом з волосками. 

Після видалення волосся за допомогою гарячого воску, необхідно нанести на шкіру спеціальні засоби, які призначені для усунення подразнення та повноцінного догляду за шкірою. Масла, креми, гелі і лосьйони з натуральними екстрактами не тільки заспокоюють шкіру і видаляють залишки воску, але й забезпечують додатковий догляд та живлення, запобігають вростанню волосся та уповільнюють його ріст. Засоби для закінчення процедури депіляції вибираються майстром в залежності від типу шкіри, чутливості та її індивідуальних особливостей. 

Депіляцію воском краще проводити в салоні, так як в домашніх умовах важко проконтролювати температуру воску та техніку нанесення. Більш того, робота майстра може гарантувати професійний підхід до процедури видалення небажаного волосся. 

Низька собівартість методу і його переваги перед іншими засобами видалення волосся, робить депіляцію воском надзвичайно популярною  послугою, яку пропонують салони краси.


Ціни на послуги:

Назва зони

Тривалість, хв.

 

Ціна, грн.

Руки (повністю)

30

90

Руки (по лікоть)

20

70

Ноги (повністю)

35

160

Ноги (по коліна)

20

100

Пахові впадини

20

60

Бікіні

30

150

Бікіні глибоке

60

200

Бікіні дизайн

Від 60

Від 250

Вусики

20

50

Видалення волосся в носі

20

50

Доріжка на животі

20

50