Новини та акції

Акція на КупиСкидку

Не втрачаємо таку можливість, зробити те що  робимо зазвичай, лише в два рази дешевше!!!Чекаемо Вас)))

Шукайте нас в соц мережах

Ми в Vkontakte и Facebook

Відбілювання зубів

Білосніжна  посмішка лише за 15 хвилин.

Апаратна косметологія

Skin Karma — почніть нове життя з омолодженою шкірою! 

Косметологічний комбайн SkinKarma - це багатофункціональна платформа для індивідуально, професійного догляду за обличчям. 

SkinKarma - це прогресивна косметологічна система, що поєднує в собі: 

  • три технології: ультразвукові механічні коливання, мікроструми низької частоти та пульсуюча механічна вібрація; 
  • три унікальні насадки: лопатка ТріСонік, Твістер, УльтраТонер; 
  • три режими: очищення, введення та відновлення. 

Як вона працює? 

1. Лопатка Trisonic: Ультразвукові механічні коливання. SkinKarma Tx3 використовує п'єзоелектричний пристрій, тримається в руці (4 п'єзокристали) і називається TriSonic. Лопатка виробляє високошвидкісні гнучкі коливання. При використанні на безперервному режимі, високошвидкісні вібрації створюють бульбашки пари, які піднімають і відлущують поверхневі мертві клітини шкіри та бруд, для глибокого очищення. 

2. Twister: мікроструми низької частоти. SkinKarma Tx3 використовує електричний струм в μA або мільйонів ампер. При частоті в 500 Гц та різних рівнях інтенсивності, мікроструми збільшують вироблення колагену і еластину в шкірі, і значно підвищують вироблення АТФ (енергетичні молекули тіла). 

Мікроструми безпечні і неінвазивними; і на відміну від гальваніки, що використовує високий рівень струмів (в мА або тисячних ампера), не призводить до скорочення м'язів. Замість цього, вони надсилають безболісні імпульси допомагають перенапруженим м'язам розслабитися, а шкірі розгладитися. Наші мікроструми також можуть використовуватися в трьох різних «іонних властивостях» для різних результатів: очищення, циркуляція та зволоження. 

Ці коливання передаються в шкіру та підлеглі тканини, а при використанні на імпульсному режимі, покращують ефективність продукту по догляду за шкірою, сприяють проникненню в глибокі шари дерми. Ці коливання викликають як термічний так і механічний вплив, що, в поєднанні, призводить до вражаючих  результатів. 

3. UltraToner: Пульсуюча Механічна Вібрація. SkinKarma Tx3 використовує механічні хвилі, що призводить до глибокого мікромасажу на клітинному рівні. Це призводить до термічного і біохімічного ефекту, що разом сприяє дренажу і виведенню токсинів, покращує загальний стан, зволожує, живить та надає шкірі більш рівномірний колір. 

Застосування трьох методик багатофункціонального апарату Skin Carma (США), що включає в себе ультразвук, методику безін'єкційної мезотерапії, мікроструми, забезпечить ретельне очищення, глибокий мікромасаж шкіри, введення активних речовин в дерму та стимуляцію вироблення колагену.